LCF201202A900TG
від 1
від 228
від 910
Характеристики
Назва у виробника
LCF201202A900TG
Виробник
HAMLIN
Component Type
Common Mode Choke
Line Count
2
Mounting
Surface Mount
Impedance
90
Frequency
100 Mhz
Current Rating
100 Ma
Dcr
4
Package Type
Smd
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 4Ohm
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.