LCFE121002A500TG
Назва у виробника
LCFE121002A500TG
Виробник
LITTELFUSE
Series
Lcfe
Component Type
Common-Mode Choke
Rated Current
100 Ma
Line Count
2 Lines
Impedance
50 Ohm
Mounting
Smd
Protection Type
Esd
Application
Signal Filtering
Rohs Compliant
Yes
Termination
Solderable Pads
Детальний опис товару
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD