LCFE201202A121TG
Назва у виробника
LCFE201202A121TG
Виробник
LITTELFUSE
Component Type
Common Mode Choke
Lines
2
Rated Current
100 Ma
Impedance
120 Ohm
Mounting
Smd
Termination
Surface Mount
Application
Emi Filtering
Детальний опис товару
CMC 2LN 100MA 120 OHM SMD