LDH-25-500W
Доступність
Є на складі
13 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
13 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
LDH-25-500W
Виробник
MEANWELL
Model
Ldh-25-500W
Type
Dc-Dc Step-Up
Mode
Constant Current
Input Voltage
6-48 Vdc
Output Voltage
Up To 500 Vdc
Output Current
Constant (Adjustable)
Max Power
500 W
Efficiency
92%
Protections
Ovp, Ocp, Otp, Scp
Dimmable
Pwm / Analog
Ip Rating
Ip20
Operating Temp
-40+85 °C
Детальний опис товару
Джерело живлення DC-DC Step-Up Constant Current LED driver
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer