LGK16.333A27
Назва у виробника
LGK16.333A27
Виробник
SIEMENS
Model
Lgk16.333A27
Type
Burner Control
Fuel
Natural Gas
Ign Type
Electronic
Power
16 kW
Voltage
230 V
Frequency
50 Hz
Control
Automatic
Material
Steel
Mounting
Wall-mount
Dimensions
250x120x150 mm