LHC2000E03
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
Назва у виробника
LHC2000E03
Виробник
Any
Детальний опис товару
LHC2000E03
Інші товари з розділу
SCA-4-10+
SCA-4-10+
Назва у виробника
4 Ways Core & Wire Power Splitter, 5 - 1000 MHz, 50 Om
Доступно
114 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
Ціна за 200+ з ПДВ
LHC2000E03
LHC2000E03
LHC2000E03
LHC2000E03
Доступно
SCA-4-20+
SCA-4-20+
Power Splitter/Combiner
BP2G1+
BP2G1+
Power Splitter/Combiner, 2 Way-0° 50Omh 1200 to 2000 MHz
7 шт
3 шт
Ціна за 200+ з ПДВ
ZX10-2-252-S
ZX10-2-252-S
2 Ways Power Splitter, 500 - 2500 MHz, 50 Ohm SMA
2 шт
EP2W+
EP2W+
2 Ways MMIC DC Pass Power Splitter, 700 - 6000 MHz, 50 Om