LI0603G121R-10
від 10
від 579
від 2315
Характеристики
Назва у виробника
LI0603G121R-10
Виробник
LAIRD
Component Type
Ferrite Bead
Impedance
120
Size
Series
1Ln
Mounting
Surface Mount
Line Count
1
Material
Ferrite
Compliance
Rohs
Application
Emi Suppression
Smd
Yes
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402