LOA24.171B27
Назва у виробника
LOA24.171B27
Виробник
SIEMENS
Model
Loa24.171B27
Device Type
Electromechanical Burner Control
Supply Voltage
230 V AC
Current Draw
0.1 A
Frequency
50/60 Hz
IP Rating
Ip40
Temp Range
-20+60 °C
Mounting
Panel/Switchboard Type
Contact Outputs
1 No + 1 Nc
Housing Material
Plastic/Metal
Weight
0.2 kg
Детальний опис товару
Електромеханічний автомат горіння
Контактный елемент M22-K10, 1 НО
Доступно
359 шт
Переключатель M22-WRK3, 3 положения, с фиксацией
Доступно
135 шт
Шильдик M22-XST без описания 18х27 мм.