LPC-150-1050 LED DRIVER
Доступність
Є на складі
14 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
14 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
LPC-150-1050
Виробник
MEANWELL
Type
Ac/dc Led Driver
Power
151.2 W
Output Volt
72-144 V
Output Current
1.05 A
Ip Rating
Ip67
Technology
Switch-Mode
Protection
Short-Circuit, Overload
Application
Outdoor Led Lighting
Input
Ac/dc
Детальний опис товару
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 151.2 Вт, 72...144 В, 1.05 А, IP67
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer