LPC-150-350 LED DRIVER
Доступність
Є на складі
18 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
18 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
LPC-150-350
Виробник
MEANWELL
Power
150.5 W
Input Voltage
215-430 V
Min Voltage
215 V
Max Voltage
430 V
Output Current
350 Ma
Output Type
Constant Current
Device Type
LED Driver
Supply Type
Ac/dc
Ip Rating
Ip67
Детальний опис товару
Импульсный источник питания AC/DC, LED-драйвер, 150.5 Вт, 215...430 В, 350 мА, IP67
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer