LZS:PT5B5L24
Назва у виробника
LZS:PT5B5L24
Виробник
SIEMENS
Type
Plug-in Relay
Voltage
24 V DC
Contacts
4
Color
Red
Mounting
Plug-in
Purpose
Circuit Control
Детальний опис товару
Втычное реле, DC 24 В, 4ПК, красный
Інші товари з розділу
RM96-3011-35-1012
RM96-3011-35-1012
Назва у виробника
Реле: электромагнитное; SPDT; Uобмотки:12ВDC; 8A/250ВAC; 8A/24ВDC
Доступно
241 шт
Строк
0 тижн.
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 250+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
Доступно
57 шт
Строк
Ціна за 250+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
LZX:PT570024
LZX:PT570024
Промышленное реле, DС 24 В, 4ПК
39 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
LZS:PT78740
LZS:PT78740
Втычной цоколь, 4 ПК
32 шт
LZS:PT3A5T30
LZS:PT3A5T30
Реле 3ПК, AC 230 B, со светодиодным модулем
27 шт
3RQ3018-2AM08-0AA0
3RQ3018-2AM08-0AA0
Реле з пружинними контактами 1СО 24VDC Siemens output coupler relay coupler, 1 CO, 24 V DC
3RP1555-1AR30
3RP1555-1AR30
Реле времени, 15 диапазонов от 0,05 с до 100 ч, АС/DC 42..48/60 В
9 шт
Термічне реле перевантаження, 6...10 A, ZB12-10
6 шт
3RH1262-1AP00
3RH1262-1AP00
Реле, 230 В АС, 6НО+2НЗ
6 шт
Реле, 3ПК, 5 А, DC 24 B