MCA1206-10.0-CFTRCT-ND
Назва у виробника
MCA1206-10.0-CFTRCT-ND
Виробник
VISHAY
Resistance
10
Tolerance
1%
Power Rating
0.4 W
Mounting
Smd
Case Size
1206
Technology
Thick-Film
Termination
Solderable Ends
Operating Temp
-55 To +155 °C
Rohs
Yes
Resistance Code
10R
Детальний опис товару
RES 10 OHM .4W 1% SMD 1206
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%