MJE13005
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
MJE13005
Виробник
ONS
Детальний опис товару
TO-220 POWER 4A 400V SM1 NPN
Інші товари з розділу
BC846B
BC846B
Назва у виробника
NPN, 65V, 100mA, H=200-450, SOT23
Ціна за 50+ з ПДВ
BC817-40W
BC817-40W
TRANSISTOR NPN 500MA 45V SOT323
BC847A
BC847A
NPN. 45V. 100mA. H=110-220. SOT23
BC817-16
BC817-16
NPN, 45V, 500mA, SOT23
2 тижн.
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
BC817W
BC817W
BC817W,115
Ціна за 500+ з ПДВ
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
SS8050
SS8050
Bipolar (BJT) Transistor NPN 25 V 1.5 A 100MHz 300 mW Surface Mount SOT-23-3
PMBT2369
PMBT2369
NPN switching transistor SOT23 250mW 200mA 15V
BCX56-16
BCX56-16
NPN TRANSISTOR 80V 1A 1,3W H=100-250 SOT89