MKP1D031003G00JSSD
Назва у виробника
MKP1D031003G00JSSD
Виробник
VD MAIS
Capacitance
0.1 f (100 Nf)
Voltage Rating
63 V / 100 V
Dielectric
Polypropylene (Pp)
Construction
Metallized Film
Mounting Type
Radial
Temperature Range
-55°C To +105°C
Tolerance
±5%
Capacitor Type
Film Capacitor
Polarity
NonPolar
Applications
Filtering, Timing, Audio
Детальний опис товару
0.1 µF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP), Metallized Radial