MKS4D031003C00KI00
Назва у виробника
MKS4D031003C00KI00
Виробник
WIMA
Type
Polyester
Capacity
100 nF
Tolerance
±10%
V AC
63 V
V DC
100 V
Pitch
10 mm
Polarity
Non-polar
Series
Mks4D
Детальний опис товару
Конденсатор: полиэфирный; 100нФ; 63ВAC; 100ВDC; Шаг: 10мм; ±10%