MPZ1608S221ATA00
Назва у виробника
MPZ1608S221ATA00
Виробник
TDK
Type
Ferrite Bead
Impedance
220
Size
Mounting
Smd
Material
Ferrite
Line Count
1
Application
Emi Suppression
Rohs
Yes
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402