MPZ1608S601ATA00
Назва у виробника
MPZ1608S601ATA00
Виробник
TDK
Series
Mpz
Footprint
0603
Type
Chip Bead
Impedance
600
Dcr
0.15
Current
1 A
Mounting
Surface Mount
Material
Ferrite
Application
Power Line Filtering
Детальний опис товару
REEL * MPZ Series 0603 600 Ohm 1 A 0.15 Ohm DCR Surface Mount Power Line Chip Bead
Інші товари з розділу
DLW21HN900SQ2
DLW21HN900SQ2
Назва у виробника
DLW21HN900SQ2L
Chip Common Mode Choke Coils 90ohm ±25% 330mA 50Vdc 0.35ohm max.