MPZ2012S300AT000
від 10
від 981
від 3922
Характеристики
Назва у виробника
MPZ2012S300AT000
Type
Ferrite Bead
Impedance
30
Footprint
Mounting
Smd
Line Count
1
Series
Mpz2012
Material
Ferrite
Rohs
Yes
Usage
Emi Suppression
Детальний опис товару
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402