NFM21HC224R1A3D
Назва у виробника
NFM21HC224R1A3D
Виробник
MURATA
Series
Nfm21Hc
Component Type
Lc Filter
Topology
Lc
Capacitance
220000 Pf (0.22 f)
Frequency
High Frequency
Mounting
Surface Mount
Polarity
Non-Polar
Technology
Multilayer
Dielectric
Ceramic
Termination
Solderable
Application
Emi Suppression
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
FILTER LC HI FREQ 220000PF 0805
Інші товари з розділу
BLM15BB220SN1D
BLM15BB220SN1D
Назва у виробника
FERRITE CHIP 22 OHM 300MA 0402