NLDD-1200HW
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
NLDD-1200HW
Виробник
MEANWELL
Model
Nldd-1200Hw
Type
DC-DC LED Driver
Mode
DC
Output Current
1200 Ma
Output Voltage
6-46 Vdc
Connection
With Wires
Purpose
LED Power Supply
Детальний опис товару
DC-DC LED-драйвер постійного струму, 1200mA, 6 ~ 46 VDC, з проводами
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer