NMC0603NPO271F50TRPF
Назва у виробника
NMC0603NPO271F50TRPF
Capacitance
270 Pf
Voltage
50 V
Dielectric
C0G (Npo)
Tolerance
±1%
Package
Mounting
Smd
Temp Rating
125 °C
Termination
Pad
Type
Ceramic
Applications
High-Stability Circuits
Temp Coef
±30 Ppm/°C
Детальний опис товару
Cap Ceramic 270pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R
Інші товари з розділу
C0603 100pF 5% 50V NP0
C0603 100pF 5% 50V NP0
Назва у виробника
CL10C101JB8NNNC
SMD керамический конденсатор 100pF +-5% NP0 50V
Ціна за 50+ з ПДВ
C0603 22mkF 20% 16V X5R
C0603 22mkF 20% 16V X5R
KGM15CR51C226MT
CAP CER 22UF 16V X5R 0603
C0603 270pF 10% 50V X7R
C0603 270pF 10% 50V X7R
CL10B271KB8NNNC
KC 270pF 0603 10% 50V X7R RoHSconf
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
C0603 220nF 10% 25V X7R
C0603 220nF 10% 25V X7R
CL10B224KA8NNNC
SMD керамический конденсатор 0603 X7R 220nF 25V ± 10%
Ціна за 500+ з ПДВ
C0603 47mkF 20% 6.3V X5R
C0603 47mkF 20% 6.3V X5R
GRM188R60J476ME15D
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0603
C0603 1mkF 10% 50V X5R
C0603 1mkF 10% 50V X5R
CL10A105KB8NNNC
CAP CER 1UF 50V 10% X5R 0603
C0603 4.7mkF 10% 6.3V X5R
C0603 4.7mkF 10% 6.3V X5R
CL10A475KQ8NNNC
SMD керамический конденсатор 4.7 mkF +-10% ТКЕ X5R 6.3V
C0603 22mkF 20% 10V X5R
C0603 22mkF 20% 10V X5R
GRM188R61A226ME15D
CAP CER 22UF 10V X5R 0603
C0603 4.7mkF 10% 10V X5R
C0603 4.7mkF 10% 10V X5R
CL10A475KP8NNNC
SMD керамический конденсатор 4.7 mkF +-10% ТКЕ X5R 10V
C0603 100nF 10% 50V X8R
C0603 100nF 10% 50V X8R
C1608X8R1H104K080AB
CAP CER 0.1UF 50V 10% X8R 0603