P6KE10CA
Доступність
Є на складі
49 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
49 шт
Назва у виробника
P6KE10CA
Виробник
DIOTEC
Детальний опис товару
Супрессор симметричный 600W 10V DO204
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W