P6KE150A
Доступність
Є на складі
392 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
392 шт
Назва у виробника
P6KE150A
Виробник
STM
Детальний опис товару
SUPPRESSOR DO204. 150V. 600W
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W