P6KE160A
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
P6KE160A
Виробник
DIOTEC
Детальний опис товару
DIODE TVS 160V 600W 5% UNI AXL
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W