P6KE180A
Доступність
Є на складі
151 шт
Всього доступно
151 шт
Назва у виробника
P6KE180A
Виробник
STM
Детальний опис товару
Супрессор 180V 600W DO204
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W