P6KE200A
Доступність
Є на складі
158 шт
Всього доступно
158 шт
від 100
від 200
Характеристики
Назва у виробника
P6KE200A
Виробник
DIOTEC
Детальний опис товару
SUPPRESSOR DO204. 200V. 600W
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W