P6KE33CA
Доступність
Є на складі
559 шт
Всього доступно
559 шт
Назва у виробника
P6KE33CA
Виробник
STM
Детальний опис товару
Супрессор симметричный 600W 33V DO204
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W