P6KE6.8CA
Назва у виробника
P6KE6.8CA
Виробник
DCC
Детальний опис товару
Супрессор симметричный 600W 6.8V DO204
Інші товари з розділу
1.5KE43CA
1.5KE43CA
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W