P6KE6.8CA
Доступність
Є на складі
45 шт
Всього доступно
45 шт
Назва у виробника
P6KE6.8CA
Виробник
DCC
Детальний опис товару
Супрессор симметричный 600W 6.8V DO204
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W