P6KE9.1CA
Доступність
Є на складі
від 1
від 50
від 1000
Характеристики
Назва у виробника
P6KE9.1CA
Виробник
DIOTEC
Детальний опис товару
Супрессор симметричный 600W 9.1V DO204
Назва у виробника
SUPPRESSOR BIDIRECTIONAL DO204. 43V. 1500W