P6SMB110A
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
P6SMB110A
Виробник
BOURNS
Package Type
Do-214Aa
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Standoff Voltage
110 V
Breakdown Voltage
122135 V
Clamping Voltage
185 V (Typ)
Response Time
<1 Ns
Operating Temp
-55 To +150 °C
Rohs
Yes
Peak Power
600 W (10/1000 s)