P6SMB24CA
Доступність
Є на складі
41 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
41 шт
Назва у виробника
P6SMB24CA
Виробник
LITTELFUSE
Детальний опис товару
SMD SUPRESSOR BIDIRECT. 24V SMB
Інші товари з розділу
P6SMB400CA
P6SMB400CA
Назва у виробника
DIODE TVS 400V 600W BIDIR 5% SMB