P6SMB400CA
Доступність
Є на складі
318 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
318 шт
Назва у виробника
P6SMB400CA
Виробник
DIOTEC
Device
Tvs Diode
Voltage
400 V
Power
600 W
Polarity
Bidirectional
Tolerance
±5%
Package
Smb
Mounting
Surface-Mount
Series
P6Smb
Детальний опис товару
DIODE TVS 400V 600W BIDIR 5% SMB
Інші товари з розділу
P6SMB400CA
P6SMB400CA
Назва у виробника
P6SMB400CA