P6SMB510CA
Доступність
Є на складі
841 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
841 шт
Назва у виробника
P6SMB510CA
Виробник
BOURNS
Series
P6Smb
Stand-Off Voltage
510 V
Clamp Voltage
698 V
Ipp Current
900 Ma
Package Type
Do-214Aa (Smb)
Mounting
Surface Mount
Device Type
Tvs Diode
Operating Temp
-55 To 150 °C
Peak Power
600 W (Typ)
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
698V Clamp 900mA Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB (DO-214AA)
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA