P6SMB550CA
Доступність
Є на складі
764 шт
Всього доступно
764 шт
Назва у виробника
P6SMB550CA
Виробник
LITTELFUSE
Детальний опис товару
DIODE TVS 550V 600W BIDIR 5% SMD