PCAN1206E30R1BST5
Назва у виробника
PCAN1206E30R1BST5
Виробник
VISHAY
Resistance
30.1
Tolerance
±0.1%
Power Rating
2 W
Package
Mounting
Surface Mount
Material
Thin Film
Flame Proof
Yes
Moisture Resistant
Yes
Safety Rated
Rohs Compliant
Детальний опис товару
30.1 Ohms ±0.1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%