PCF1E220MCL1GS
від 1
від 64
від 254
Характеристики
Назва у виробника
PCF1E220MCL1GS
Виробник
Nichicon
Детальний опис товару
22 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 50mOhm 2000 Hrs @ 105°C