PESD3V3W1BCSFYL
Доступність
Є на складі
33 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
33 шт
Назва у виробника
PESD3V3W1BCSFYL
Виробник
NXP
Device Type
Tvs Diode
Working Voltage
3.3 V
Clamp Voltage
5.1 V (Typ)
Peak Current
20 A (8/20s)
Package
Dsn0603-2
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Esd Protection
Yes
Rohs
Compliant
Series
Pesd3V3
Детальний опис товару
5.1V (Typ) Clamp 20A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DSN0603-2
Інші товари з розділу
BAS70DB
BAS70DB
Назва у виробника
70V Single 70mA 410mV@1mA DFN1006-2L Schottky Barrier Diodes (SBD) ROHS
1N5408
1N5408
Диод выпрямительный 1000V 3A DO-201
Ціна за 250+ з ПДВ
S1B
S1B
Диод выпрямительный SMD, 100V, 1A, корпус SMA