PHE448SB3470JR06
від 1
від 93
від 371
Характеристики
Назва у виробника
PHE448SB3470JR06
Виробник
KEMET
Capacitance
470 Pf
Voltage
2000 V
Dielectric
Polypropylene (Pp)
Tolerance
±5%
Dimensions
185.510.5 Mm
Lead Spacing
15 Mm
Mounting
Radial
Temperature
105 °C
Construction
Wound
Rohs
Yes
Polarity
NonPolar
Детальний опис товару
Cap Film 470pF 2000V PP 5%( 18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk