PHE450SD6100JR06L2
Назва у виробника
PHE450SD6100JR06L2
Виробник
KEMET
Type
Film
Dielectric
Polypropylene
Capacitance
100 Nf
Tolerance
±5%
Lead Spacing
22.5 Mm
Dimensions
2613.523 Mm
Length
26 Mm
Width
13.5 Mm
Height
23 Mm
Polarized
No
Mounting
Radial Lead
Детальний опис товару
Конденсатор: полипропиленовый; 100нФ; 22,5мм; ±5%; 26x13,5x23мм