PLD-40-1050B LED DRIVER
Доступність
Є на складі
27 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
27 шт
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
PLD-40-1050B
Виробник
MEANWELL
Power
39.9 W
Output Voltage
22-38 V
Output Current
1.05 A
Ip Rating
Ip42
Supply Type
Ac/dc
Device Type
LED Driver
Technology
Switching
Детальний опис товару
Импульсный источник питания AC/DC, LED-драйвер, 39.9 Вт, 22...38 В, 1.05 А, IP42
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer