PLP-30-48-R18
Доступність
Є на складі
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
PLP-30-48-R18
Виробник
MEANWELL
Power
30 W
Output Voltage
48 V
Output Current
0.63 A
Input Voltage
100240 V Ac
Frequency
50/60 Hz
Efficiency
88%
Protection Class
Ip20
Op Temp
-20+50 °C
Protections
SC, Overload, OVP
Cooling
Natural
Dimensions
115x40x30 mm
Warranty
2 Years
Детальний опис товару
Джерело живлення, AC/DC ИП для осветительных диодов
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer