PMEG2005AEL
Доступність
Є на складі
12 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
12 шт
від 1
від 252
від 1006
Характеристики
Назва у виробника
PMEG2005AEL,315
Виробник
NEXPERIA USA INC.
Type
Schottky Diode
Reverse Voltage
20 V
Max Current
500 Ma
Package
Dfn1006-2
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Body Size
1.0 X 0.6 Mm
Operating Temp
-55 To 150 °C
Rohs Compliant
Yes
Application
Power Management
Reverse Leakage
Low
Детальний опис товару
DIODE SCHOT 20V 500MA DFN1006-2
Інші товари з розділу
BAS386
BAS386
Назва у виробника
BAS386-TR
DIODE GEN 50V 200MA MICROMELF
B5819WS
B5819WS
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD323
SS24_SMA
SS24_SMA
SS24A / SMA T&R /
Diode Schottky 40V 2A 2-Pin SMA T/R
10MQ060N
10MQ060N
VS-10MQ060NTRPBF
Diode Schottky 60V 1.5A 2-Pin SMA T/R
SS26_SMB
SS26_SMB
SS26
Диод Шотки корпус SMB 60V 2A
MBR0540
MBR0540
MBR0540T3G
SOD-123 500mA 40V Schottky Rectifier
Ціна за 658+ з ПДВ
SK510A
SK510A
SK510A-LTP
iode Schottky 100V 5A Surface Mount DO-214AC (SMA)
STPS2H100A
STPS2H100A
DIODE SCHOTTKY PWR 100V 2A SMA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA,115
SCHOTTKY RECT 20V 2A SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
BAT85
BAT85
BAT85,113
Schottky diode 30 V 200 mA DO34