PMEG4002EB
Доступність
Є на складі
18 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
18 шт
Назва у виробника
PMEG4002EB,115
Виробник
NEXPERIA
Device Type
Schottky Diode
Voltage Rating
40 V
Current Rating
0.2 A
Mounting Type
Surface Mount
Package
Sod-523
Pin Count
2
Automotive Grade
Yes
Rohs
Compliant
Polarity
Unidirectional
Operating Temp
-55 To 150 °C
Детальний опис товару
Diode Schottky 40V 0.2A Automotive 2-Pin SOD-523 T/R
Інші товари з розділу
BAS386
BAS386
Назва у виробника
BAS386-TR
DIODE GEN 50V 200MA MICROMELF
B5819WS
B5819WS
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD323
SS24_SMA
SS24_SMA
SS24A / SMA T&R /
Diode Schottky 40V 2A 2-Pin SMA T/R
10MQ060N
10MQ060N
VS-10MQ060NTRPBF
Diode Schottky 60V 1.5A 2-Pin SMA T/R
SS26_SMB
SS26_SMB
SS26
Диод Шотки корпус SMB 60V 2A
MBR0540
MBR0540
MBR0540T3G
SOD-123 500mA 40V Schottky Rectifier
Ціна за 658+ з ПДВ
SK510A
SK510A
SK510A-LTP
iode Schottky 100V 5A Surface Mount DO-214AC (SMA)
STPS2H100A
STPS2H100A
DIODE SCHOTTKY PWR 100V 2A SMA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA,115
SCHOTTKY RECT 20V 2A SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
BAT85
BAT85
BAT85,113
Schottky diode 30 V 200 mA DO34