PRQ150W-Q48-S15-D
Назва у виробника
PRQ150W-Q48-S15-D
Виробник
CUI
Input Voltage
1875 V
Output Voltage
15 V
Output Current
10 A
Output Power
150 W
Isolation
Isolated
Converter Type
Dc-Dc
Output Count
1
Operating Temp
-40 To +85 °C
Mounting Type
Pcb
Protections
Ovp, Scp
Детальний опис товару
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V - - - 10A 18V - 75V Input