PSMN038-100YLX
Назва у виробника
PSMN038-100YLX
Виробник
NEXPERIA
Type
N-Channel Mosfet
Polarity
N-Ch
Voltage
100 V
Current
30 A
Rds On
38 M @ Vgs=10V
Vgs Max
±20 V
Package
Lfpak
Pins
5 (4+Tab)
Mount
Surface Mount
Tab Count
4+Tab
Temp Range
-55 To +150 °C
Детальний опис товару
Trans MOSFET N-CH 100V 30A 5-Pin(4+Tab) LFPAK T/R