PTVS7V5S1UR
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
PTVS7V5S1UR,115
Виробник
NEX
Device Type
Tvs Diode
Polarity
Unidirectional
Working Voltage
7.5 V
Clamping Voltage
12.9 V
Mounting
Smd
Package
Sod123W
Applications
Surge And Esd Protection
Compliance
Rohs
Operating Temp
-55 To 150 °C