PVG5A103C03R00
Доступність
Є на складі
220 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
220 шт
від 1
від 31
від 124
Характеристики
Назва у виробника
PVG5A103C03R00
Виробник
BOURNS
Resistance
10 K
Power Rating
0.25 W
Tolerance
±5%
Adjustment
Top
Termination
Leaded
Mounting
Through Hole
Type
Trimmer Potentiometer
Applications
Calibration, Signal Adjustment
Детальний опис товару
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP