PWM-200-48DA2
Доступність
Є на складі
9 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
9 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
PWM-200-48DA2
Виробник
MEANWELL
Power
200 W
Output Voltage
48 V
Output Current
4.16 A
Dimming Interface
Dali
Ip Rating
Ip67
Input Voltage
Ac 100-240 V
Efficiency
>90%
Protections
Short-Circuit, Overload, Overvoltage, Overtemperature
Cooling
Convection
Mounting
Surface
Certifications
Ce, Rohs
Детальний опис товару
Импульсный источник питания AC/DC, LED-драйвер функцией DALI, 200 Вт, 48 В, 4.16 А, IP67
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer