R533I322050P0K
Назва у виробника
R533I322050P0K
Виробник
KEMET
Capacitance
0.22 f
Voltage Rating
310 V / 630 V
Dielectric
Polypropylene (Pp)
Construction
Metallized
Lead Type
Radial
Tolerance
±5%
Temp Range
-40°C To +105°C
Esr
Low
Mounting
Through-Hole
Rohs
Yes
Детальний опис товару
0.22 µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Інші товари з розділу
MKP-X2 100NF 10% 310Vac RM15
MKP-X2 100NF 10% 310Vac RM15
Назва у виробника
TS08H 0.1uF 310VAC +/-10% P:15mm 18x12x6mm Bulk RoHS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 10% (18 X 6 X 12mm) Radial 15mm 110C
MKP-X2 68nF 20% 305VAC RM15
MKP-X2 68nF 20% 305VAC RM15
B32922C3683M
FILM RAD 68nF 20% 305VAC 15mm MKP BULK X2
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
TS08H 0.47UF (26.5*15*6 mm) 310VAC +/-10% P:22.5MM
Film rad X2 470nF ±10% 310Vac pitch 22.5mm
MKP-X2 100NF 20% 310Vac RM15
MKP-X2 100NF 20% 310Vac RM15
B32922C3104K000
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 20% Radial 15mm 110C Loose in Box
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 200+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
MKP-X2 220nF 20% 310V RM15
MKP-X2 220nF 20% 310V RM15
B32922C3224K000
Cap Film RAD 220nF 20% 310VAC(630VDC) 15mm MKP X2
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2-470NR22/310
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2 470NF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2-470NR22/310
MKP-X2 1mkF 10% 310Vac RM27.5
MKP-X2 1mkF 10% 310Vac RM27.5
TS08H0A9105KAB0I0R
Cap Film Suppression X2 1uF 310VAC PP 20% (31 X 11 X 21mm) Radial 27.5mm 110C Loose in Box
MKP-X2 1mkF 10% 310Vac RM22.5
MKP-X2 1mkF 10% 310Vac RM22.5
TS08H 1UF (26X20X11MM) 10% 310VAC P22.5
Cap Film Suppression X2 1uF 310VAC PP Radial 22.5mm 110C